Про компанію

Компанія VST була заснована в 2005 році як Putian VST Electronics Factory, відновлена повний цикл виробництва ​​в 2011 році під назвою Putian VST Electronics Co., Ltd. Нам належали два бренди, як "VST" і "BCT". Після періоду розширення та реформування. Спеціалізований виробник побутової електроніки, електроприладів зі світлодіодним / ЖК екраном годинників, радіо-годинників, годинників під дерево, годинників для автомобілів чи автобусів з вольтметром, годинника з пультом корування та інших електронних виробів 8-річний досвід експорту товарів до України, Канади, Великобританії, Франції, Німеччини, Південної Кореї, Іспанії, Польщі, Італії, Нової Зеландії, Ірландії, Австралії, Японії, Сінгапуру, Бразилії, Аргентини, Перу тощо.

Щоб забезпечити якість продукції, ми ввели в нашу компанію вдосконалену систему управління та отримали сертифікати ISO 9001: 2008 & GB / T 19001: 2008, а більшість наших продуктів отримали сертифікати CE / ROHS / FCC відповідно до різних ринків з різними стандартами.

Компанія має відділ досліджень і розробок, машинобудівний відділ, відділ контролю якості, відділ лиття під тиском, відділ фарбування, департамент збірки та відділ маркетингу. Компанія також володіє фабриками лиття та металовиробів. 

100% гарантія якості
100% гарантія якості
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару
Доставка по всій країні
Доставка по всій країні
Самовивіз з магазину
Самовивіз з магазину