О компании VST

Компанія VST була заснована в 2005 році як Putian VST Electronics Factory, відновлена ​​в 2011 році як Putian VST Electronics Co., Ltd. Нам належали два бренди, як "VST" і "BCT". Після періоду розширення та реформування. Спеціалізований виробник побутової електроніки, електроприладів зі світлодіодним / рідкокристалічним будильником, радіо-годинника, дерев’яних годинників, годинників для автомобілів / автобусів з вольтметром, годинників, мультимедійних динаміків MP3, годинника з радіокеруванням, пульта дистанційного керування та інших електронних виробів 8-річний досвід експорту товарів до Росії, України, Канади, Великобританії, Франції, Німеччини, Південної Кореї, Іспанії, Польщі, Італії, Нової Зеландії, Ірландії, Австралії, Японії, Сінгапуру, Бразилії, Аргентини, Перу тощо.
Щоб забезпечити якість продукції, ми ввели в нашу компанію вдосконалену систему управління та отримали сертифікати ISO 9001: 2008 & GB / T 19001: 2008, а більшість наших продуктів отримали сертифікати CE / ROHS / FCC відповідно до різних ринків з різними стандартами.
Компанія має відділ досліджень і розробок, машинобудівний відділ, відділ контролю якості, відділ лиття під тиском, відділ фарбування, департамент збірки та відділ маркетингу. Компанія також володіє фабриками лиття та металовиробів.
В даний час власник заводу в місті Путянь площею понад 30 000 квадратних метрів, має 10 ін'єкційних машин, 8 виробничих ліній, понад 500 працівників та понад 30 висококваліфікованих працівників, отже, ми можемо виробляти близько 25 000 штук на день. Враховуючи зручність замовника, ми створили відділи маркетингової співпраці в Іву та Гуанчжоу.
Останні роки стають свідками групи енергійних молодих кадрів, які готові наполегливо вчитися у власній галузі. Друзів з дому та за кордоном щиро запрошують відвідати наші заводи та потиснути руку налагодженню та розвитку партнерської співпраці у довгостроковій перспективі.

100% гарантия качества
100% гарантия качества
14 дней на возврат товара
14 дней на возврат товара
Доставка по всей стране
Доставка по всей стране
Самовывоз из магазина
Самовывоз из магазина